MERCEDES LIMOUSINE SERVICE

Váš spoľahlivý partner na cestách!

Naša spoločnosť ponúka kvalitné a spoľahlivé prepravné služby. Používame tie najlepšie vozidlá. Zakladáme si na spokojnosti zákazníkov, profesionálnom prístupe a spoľahlivosti. Niekoľkoročné skúsenosti nám pomohli pochopiť potreby zákazníkov a môžeme tak ponúkať služby na najvyššej úrovni.

KOMFORTNÉ SLUŽBY

Ponúkame prepravné služby pre jednotlivcov, ale aj pre veľké firmy. Už od založenia je našou prioritou kvalita ponúkaných služieb. Preto zamestnávame profesionálnych vodičov s dlhoročnými skúsenosťami, pre ktorých je akýkoľvek problém či individuálna požiadavka hračkou. Spoločnosť Mercedes Limousine Service si dala za úlohu postarať sa o každého klienta tak, aby bol nanajvýš spokojný a bezpečne prepravený na požadované miesto – kvalitne, spoľahlivo, načas. Skvelým dôkazom sú tisícky spokojných klientov.

Naše služby sú ušité priamo na mieru. Preto veríme, že nám dáte možnosť dokázať Vám, že sme najsilnejším dopravným partnerom.


 • kvalifikovaní experti za volantom
 • komfortná a bezstarostná preprava
 • dlhoročné skúsenosti
 • tisícky bezpečne prepravených osôb

LUXUSNÝ VOZOVÝ PARK

V Mercedes Limousine Service milujeme autá. Aj to je jeden z dôvodov, prečo v našom vozovom parku nájdete luxusné, spoľahlivé a krásne vozidlá. Vďaka inteligentne zvolenému vozovému parku môžeme prevážať nielen jednotlivcov, ale aj početné skupiny. Vozidlá našej spoločnosti umožňujú rýchly a pohodlný presun nielen na krátke, ale aj väčšie vzdialenosti. Kohokoľvek, kedykoľvek a kamkoľvek!

Čistota je doménou spoločnosti Mercedes Limousine Service – naše vozidlá pravidelne čistíme a udržiavame ich v špičkovom stave. Skúsenosti s prepravou nám umožňujú vyberať z nášho rozsiahleho vozového parku tak, aby sme zabezpečili čo najlepšie a najplynulejšie splnenie Vašich požiadaviek.

NAŠE ZÁSADY

 • KVALITA

  Ponúkame kvalitné služby na profesionálnej úrovni.

 • KOMFORT

  Zabezpečujeme pohodlnú a komfortnú prepravu.

 • SPOKOJNOSŤ

  Chceme, aby boli naši zákazníci nanajvýš spokojní.