Naše služby

Naše služby - Schwechat Taxi

Ušetrite si svoj čas a využite jedinečnú možnosť rezervácie letenky spolu s TAXI na letisko Schwechat, letisko Bratislava, letisko Budapest a pod. V spolupráci s našim partnerom Vám ponúkame spojenie dvoch služieb v jednu za výhodných podmienok. Zadajte nám kam plánujete letieť a my Vám spravíme kalkuláciu letenky a dopravy.

Po obdržaní a potvrdení Vašej objednávky zabezpečíme vyzdvihnutie klienta na Vami zvolenej adrese a v stanovenom čase. V závislosti od destinácie naplánujeme najvýhodnejší čas odchodu, započítame čas na check-in a vybavenie formalít.

Pri preprave z letiska bude na Vás čakať náš vodič v príletovej hale s označenou tabuľkou s menom alebo názvom firmy pre ľahšie stretnutie sa s klientom. V cene prepravy sú zahrnuté už aj poplatky za parkovanie a hodina čakania na klienta po pristátí lietadla. To všetko spolu na jednej faktúre bez ďalších zbytočných komplikácií.

Spoločnosť Mercedes Limousine Service Vám nebude účtovať žiadne príplatky za prípadné meškanie lietadla a náš vodič bude na Vás čakať v hale aj v prípade, že lietadlo bude meškať viac hodín.

schwechat-taxi